03. april 2023

Svende marts 2023

undefined

Lager og Logistikoperatører Marts 2023

Bagest fra venstre:

Uddannelsesleder Jan Lillelund, UCH,7500 Holstebro. 
Censor Kim B. Hinge, Skov A/S Glyngøre, 7870 Roslev.

Tobias Leander, Bygma Herning, 7400 Herning. 
Kine Vestergaard Gravesen, Bauhaus Danmark A/S, 7400 Herning. 
Sebastian Raahauge Brodersen, Bygma Aars, 9600 Aars. 
Patrick Ejler Christoffersen, Priess A/S, 7830 Vinderup. 
Karina Hejgaard Frederiksen, Sp Moulding A/S Stoholm Afdeling, 7850 Stoholm Jylland.
Kenneth Sleiman Vandborg, Vestas Manufacturing A/S, 6950 Ringkøbing.

Forrest fra venstre:

Mikkel Rask Foget, Aco Funki A/S, 7400 Herning. 
Lisbeth Philbert Larsen, Indkøbsstyrelsen Ved Fsn Karup, 7470 Karup J. 
Marie Højberg Andersen, Give Steel A/S, 7330 Brande. 
Karina Jensen, Hshansen A/S, 6940 Lem St.  
Jeanette Toudal Nielsen, Ferrodan Iron A/S6900 Skjern. 
Christina Morthorst Christensen, Kvik A/S 7480 Vildbjerg. 
Faglærer Margrethe Jacobsen, Uddannelsescenter Holstebro. 

Ikke med på billedet: Censor Henrik Jensen, Vald. Birn A/S 7500 Holstebro. Censor Lotte Hougaard Nielsen, Arla Dansk Protein A/S, 6920 Videbæk

 

undefined

Chauffører Marts 2023

Set fra venstre:

A-censor John Lind, Alpi Herning

B-censor Brian Heise Jensen, Samlos Esbjerg Havn, Esbjerg 

Faglærer Henrik Scheel, Uddannelsescenter Holstebro

Ole Jacobsen, Struer Transportcenter ApS

Nichlas Schreiber PoulsenN C Christensen & Sønner A/S

Emil Benjamin LindRich Andersen & Sønner A/S

Frederik ClausenFredsoe Facharbeiter I ApS

Kasper Tranekær Halle HardersFrank Clausen Herning

Patrick Elleskov AndersenAarup & Axelsen Transport ApS

Victor Kløjgaard NielsenEjler Chr. Knudsen A/S

Kasper Blak JensenJørgen Jensen Distribution A/S

Jakob Hebsgaard KühnSkive Fragt A/S

Heino Munch HansenEjler Chr. Knudsen A/S

Amar HajicVestjyllands Andel Borris

Mikkel Vester BjerregaardThyholm Vognmandsforretning A/S

Ricky JensenForsvaret

Kristian Katborg StrunckFlemming Krogh A/S, Holstebro

Nicklas Ærenlund Engberg JensenKrog Transport & Logistics ApS

Uddannelsesleder Jan Lillelund, uddannelsescenter Holstebro

Mangler på billede:

A-censor Mikkel Egeberg, Ejler Chr. Knudsen Holstebro      

undefined

Tømrer marts 2023

Bagerst fra venstre:  

Nicklas Østergaard Bærentsen, Uddannelsescenter Holstebro 7500 Holstebro - Antaget

Mads Damgaard, Ejsing Tømrer og snedkerforretning 7830 Vinderup - Antaget med Bronze

Søren Rolskov Nagstrup, Tømrer- og Snedkermester Bjarne Frandsen ApS 7570 Vemb - Antaget

Christoffer Lundsgaard Jensen, C. Thaysen Byg ApS 7260 Sønder Omme - Antaget med Ros

Jonas Møllegaard Laugesen, Nr. Felding Tømrer og Snedker 7500 Holstebro - Antaget

Marcus Emil Vind Nielsen, Vind -Bundgaard ApS 7540 Haderup - Antaget

Mikkel Nyby Bertel, Johns Tømrerfirma John Nielsen 7600 Struer - Antaget med Sølv

Rasmus Krog Frederickson, Tømrer og Bygningssnedker Henrik P. Kappel ApS 7600 Struer - Antaget 

Christian Flemming Hansen, SHS byg A/S 7620 Lemvig - Antaget


Forrest fra venstre:

Ninna Sabine Hedegaard Christensen, Skibbild Enterprise A/S 7480 Vildbjerg - Antaget med Ros

Nathasia Kjelder Jensen, Nees Totalentreprise ApS 7570 Vemb - Antaget

Jeppe Lillelund Hestbech, SHS byg A/S 7620 Lemvig - Antaget med Ros

Jeppe Dalsgaard Langer, Tømrer Pedersen ApS 7680 Thyborøn - Antaget med Ros

Mads Hviid Kristensen, HM Service A/S 7680 Thyborøn - Antaget

Mads Ryttersgaard Jacobsen, tømrer og Murerfirmaet Jensen og Jensen A/S 7500 Holstebro - Antaget med Ros

Mikkel William Sørensen, Dybdahl Byg Byggefirma ApS 7500 Holstebro - Antaget med Sølv

Rasmus Hajslund Agvald- Andersen, Tømrerfirmaet Henning Pedersen A/S 7600 Struer - Antaget med Sølv

Rune Rømer Svejgaard, Bjarne Thomsen Tømrer og Snedkerfirma ApS 7830 Vinderup - Antaget

Andreas Skovgaard Mortensen, Kims Tømrer og Snedkerfirma A/S 6893 Hemmet – Antaget

Fraværende på billedet:

Mathias Winther B. Nielsen, Mejrup Hindkjær Tømrer og Snedker ApS 7500 Holstebro - Antaget

 

undefined

Bagerst fra venstre

Ida Holst Mouritzen, Lemvig kommune
Ivan Dahl, FM Bulk Handling A/S
Jacob Thusholt Hasselstrøm Nielsen, ES Stålindustri ApS
Valeriia Taranukha, ACO Funki A/S
Heidi Svenningsen, Hadsten Smede og Maskinværksted A/S
Lisette Lund Christensen, Dorits Tegnestue ApS
Jona Nissen Hundevad, Herning kommune
 

Forest fra venstre

Simon Borregaard, Morsø kommune
Isabella Sørensen Bjerggaard, Vils Tegloverligger A/S
Annika Møller Pedersen, Uddannelsescenter Holstebro
Celina Buch Haahr Andersen, Industribeton A/S